Letní tábor Sluňákov 2010

Česká škola bez hranic letos pořádala v termínu od 1.8. do 6.8. 2010 již 2. ročník letního tábora v České republice, tentokrát v prostředí Litovelského Pomoraví. Základnou tábora bylo ekologické středisko města Olomouce - Sluňákov.

Tábor byl zaměřen na rozvoj češtiny ve spojení s výtvarnými a hudebními činnostmi a výlety do blízkého okolí. Letní tábor byl letos pod vedením Jarmily Ketmanové (Slovanské gymnázium Olomouc, podzimní tábor ČŠBH Paříž podzim 2009) a Zuzany Kenderové (ČŠBH Paříž).

A jak děti hodnotí letošní tábor?

Dagmar Tarry, Londýn: Michalovi se na táboře moc líbilo. Moc si pochvaloval všechny vedoucí, ubytování a jídlo prý také bylo bez chyby. Program se mu líbil i přesto, že v něm bylo hodně princezen. Nejvíce na něj ale zapůsobil výlet na hrad Bouzov. Pokud byste tábor organizovali i příští léto, tak by určitě rád zase jel.

Anna Khon, Mnichov: Píšu hodnocení za svoji dceru Karolinu Kohn, která byla na 99,9 % spokojená s táborem, s vedením, s učitelkami, s aktivitami, výletem, kamarádkami a kamarády. Naučila se být více samostatná, chce péct pizzu a perníčky.... přesně tak jak to dělala na táboře. Co se týká výtvarných aktivit, batikování, malování a hraní pohádek, to bylo pro ni to pravé a vše nám doma živě vyprávěla.

Šárka Atzenbeck, Drážďany: Naše holky přijely z tábora naprosto nadšené, ještě dlouho po návratu nám líčily nejrůznější příhody a vyprávěly vtipy, které se naučily. Moc se jim na táboře líbilo a příští rok by chtěly jet zas.

Předchozí ročník letního tábora: Skuteč u Chrudimi 2009

FOTOGALERIE

Titulní stránka