Letní tábor Sluňákov 2013 se vydařil

Zpráva od Jarky Ketmanové alias Jarky Metelky tom, že si tábor všichni užili a že jej i všichni PŘEŽILI!!! Tábor se konal od 28. 7. do 4. 8. 2013.

Ano, je to tak! Letošní, již čtvrtý, běh letního tábora na Sluňákově je minulostí. Dlužno podotknout, že přesto, že spousta účastníků, ať dětí či vedoucích, se vracela do známého prostředí, byl tento ročník v mnohém odlišný od minulých. Prožili jsme totiž týden v EXTRÉMNÍCH podmínkách. Nelze to charakterizovat jinak. Proto ten důraz na přežití! A radost, že to tak dobře dopadlo. A obrovský dík všem!

Jak už to tak bývá, léto nás překvapilo :-) Tak jako nás překvapuje zima, že je zima... Ale je fakt, že na takováto horka nejsme zvyklí... celý dopis je zde ke stažení.

FOTOGALERIE

Jak se tábor líbil dětem?

Max, 8 let, Německo:

Maxovi se pobyt ve Sluňákově moc líbil, i když samozřejmě bylo potřeba dodržovat určitý řád. Hodně bylo vidět, jak je ponořený v češtině a vyprávěl a vyprávěl... Protože jsme v Čechách ještě zůstávali, mohl srovnávat svoje zážitky s českým bratrancem, který se taky právě vrátil z tábora. Nedávno, a to už uplynulo od srpna několik měsíců, zase na program s Rychlími šípy vzpomínal. Rád by jel v létě znovu, už proto, aby se znovu potkal se svým táborovým kamarádem Adámkem. Vedoucí Jarce Ketmanové i všem vedoucím patří velké poděkování za krásný týden, který dětem připravili, i když panovala nesnesitelná vedra.

David, 10 let, Anglie:

Na táboře Sluňákov jsem byl celkem už třikrát... více v dopise!

Předchozí táborové ročníky: Sluňákov 2012, Sluňákov 2011, Sluňákov 2010, Skuteč u Chrudimi 2009.

Datum konání Sluňákova 2014 zveřejníme v nejbližších dnech.

Titulní stránka