4. ročník olympiády v českém jazyce pro žáky českých škol v zahraničí

Milé kolegyně, milí kolegové,

rádi bychom pozvali Vás a Vaše žáky k účasti na IV. ročníku olympiády v českém jazyce pro žáky českých škol v zahraničí. Soutěž je určena žákům s českými kořeny žijícím dlouhodobě v zahraničí. Soutěž není určena žákům, kteří absolvovali většinu své školní docházky v ČR. 

Soutěž bude probíhat ve dvou kategoriích:

  1. kategorie:  žáci 2.–4. třídy
  2. kategorie: žáci 5.–7. třídy

Podmínky účasti

Každá ČŠBH nebo partnerská škola může nominovat v každé kategorii maximálně dva žáky. Seznam ČŠBH a partnerských škol naleznete na www.csbh.cz.

Další zahraniční školy a instituce poskytující výuku češtiny mohou nově nominovat do každé soutěžní kategorie jednoho žáka.   

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ ZDE.

Instrukce pro zúčastněné školy

Výběr soutěžících proveďte dle vlastního klíče – např. uspořádáním školního kola, podle prospěchu apod. Pro přihlášení žáků vyplňte laskavě online přihlašovací formulář kliknutím na odkaz uvedený v tabulce. Následně obdržíte jedinečné kódy pro všechny své soutěžící. Zadání olympiády s instrukcemi bude zasláno pro každého soutěžícího pod jedinečným kódem a žáci již soutěžní práce nebudou podepisovat. 

Vypracované soutěžní práce poté naskenujte a odešlete na adresu olympiada@csbh.cz. Práci každého soutěžícího zašlete v samostatném e-mailu jako jeden dokument ve formátu jpg nebo pdf a do předmětu zprávy uveďte kód soutěžícího. Práce, která nebude kompletní nebo sloučena do jednoho dokumentu, může být ze soutěže vyřazena.

Těšíme se na Vaši účast!

Spolek Česká škola bez hranic z. s.